Наркомани, тікаючи від наряду поліції на своєму Daewoo Lanos, по місту Бровари, біля центрального парку в’їхали в автомобіль Mitsubishi, який рухався у попутньому напрямку.

Про це повідомляє сьогодні, 16 травня, Київ Оперативний

“Три друга-наркомана, тікаючи від наряду поліції на своєму Daewoo, д.н.з.AB4127BH, по місту Бровари, біля центрального парку в’їхали в автомобіль Mitsubishi, який рухався в попутньому напрямку. Від удару травмувався водій Daewoo. Кажуть, що пили настойку.”, – йдеться у повідомленні.

Відео: https://youtu.be/oWwrQ5yCjQMhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/na-Lanos-tikayuchy-vid-politsiyi-v-yihaly-u-L200-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/na-Lanos-tikayuchy-vid-politsiyi-v-yihaly-u-L200-707x400-150x150.jpgКиївTimeБровариДТПКиївська областьКриміналБровари,ДТП,наркомани,ПоліціяНаркомани, тікаючи від наряду поліції на своєму Daewoo Lanos, по місту Бровари, біля центрального парку в'їхали в автомобіль Mitsubishi, який рухався у попутньому напрямку. Про це повідомляє сьогодні, 16 травня, Київ Оперативний 'Три друга-наркомана, тікаючи від наряду поліції на своєму Daewoo, д.н.з.AB4127BH, по місту Бровари, біля центрального парку в'їхали в автомобіль Mitsubishi, який рухався в...| Київської області та України | Kiev Time