У Броварах Київської області на бульварі Незалежності тротуарна плитка зійшла разом зі снігом.

Жителі міста скаржаться, що плитка провалюється просто під ногами. Траплялися навіть випадки травмування пішоходів.

Плитку поклали в кінці 2017 року. Роботи велися навіть тоді, коли випав великий сніг. “Майстри” просто розчищали тротуар від снігу і клали плитку.

Як повідомляв у Facebook депутат Броварської міськради Олексій Здоровець, переможцем тендеру на виконання робіт було ТОВ “Житлошляхбуд”, і йому з міського бюджету заплатили близько 2 мільйонів.

“Переможцем тендеру на виконання робіт є ТОВ “Житлошляхбуд”, хоча на сайті Prozorro ця організація пропонувала не найнижчу ціну, та, мабуть, пропозиція по “відкату” саме у цієї організації була найкращою”, – зазначав він.

Інший депутат Броварської міської ради Сергій Батюк у коментарях під гнівними публікаціями у групі “Бровари” щодо неякісного дорожнього покриття запевнив, що “на сьогоднішній день об’єкт (напорна каналізація з облаштуванням дорожнього покриття з ФеМ) в експлуатацію не введено, і тому всі відновлювальні роботи за власний рахунок повинна провести підрядна організація, яка веде ці роботи”. “Управління ЖКГ написало відповідний лист-скаргу, на який підрядник повинен обов’язково відреагувати”, – повідомив він.

Поки що частина тротуару, де бруківка просіла, загороджено сигнальною стрічкою. А в темну пору доби користуватися пішохідними доріжками взагалі небезпечно для життя.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/29243932_573-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/29243932_573-707x400-150x150.jpgКиївTimeБровариКиївська областьСуспільствоБровари,міськрада,Руйнація,ТОВ "Житлошляхбуд",Тротуарна плиткаУ Броварах Київської області на бульварі Незалежності тротуарна плитка зійшла разом зі снігом. Жителі міста скаржаться, що плитка провалюється просто під ногами. Траплялися навіть випадки травмування пішоходів. Плитку поклали в кінці 2017 року. Роботи велися навіть тоді, коли випав великий сніг. 'Майстри' просто розчищали тротуар від снігу і клали плитку. Як повідомляв...| Київської області та України | Kiev Time