Під Києвом розшукують Устима Зінченко. 12-річний хлопчик зник у Броварах

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на “Київ Time“.

Про це Інформатор повідомляє з посиланням на прес-службу поліції київської області.

Про місцезнаходження дитини поки нічого невідомо.

Прикмети: зріст 158 сантиметрів, худорлявої статури, волосся чорне, густе, пряме, коротке, очі карі, вуха – відстовбурчені.

Був одягнений: в чорну футболку з малюнком вогню, чорні джинсові шорти, чорні кросівки «PUMA», мав при собі сумку «бананка» чорного кольору.

Будь-яку інформацію про підлітка можна повідомити за телефоном 102 або 0-800-50-02-02 (безкоштовна гаряча лінія).https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/V-Goloseevskom-parke-propal-pozhyloj-muzhchyna2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/V-Goloseevskom-parke-propal-pozhyloj-muzhchyna2-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьСуспільствоБровари,зникла дитина,розшукПід Києвом розшукують Устима Зінченко. 12-річний хлопчик зник у Броварах Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на 'Київ Time'. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на прес-службу поліції київської області. Про місцезнаходження дитини поки нічого невідомо. Прикмети: зріст 158 сантиметрів, худорлявої статури, волосся чорне, густе, пряме, коротке, очі карі, вуха...| Київської області та України | Kiev Time