Вчора о 15:52 до оперативно-диспетчерської служби м. Чорнобиль надійшло повідомлення про загоряння трав’яного настилу на території ВРП-750 (відкритий розподільчий пристрій – 750кВ)

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС в Київській області.

На місце виклику терміново виїхав черговий караул 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Прибувши , рятувальники встановили, що горить сухий трав’яний настил на площі 20 м.кв. 

Для запобігання розповсюдження пожежі на об’єкти ДСП ЧАЕС особовий склад чергового караулу негайно приступив до гасіння пожежі. Завдяки злагодженим діям рятувальників в найкоротший термін пожежу було ліквідовано та не допущено розповсюдження вогню на об’єкти ДСП ЧАЕС.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/pozhezha-2-1024x768.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/pozhezha-2-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьпожежа,ЧорнобильВчора о 15:52 до оперативно-диспетчерської служби м. Чорнобиль надійшло повідомлення про загоряння трав’яного настилу на території ВРП-750 (відкритий розподільчий пристрій – 750кВ) Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС в Київській області. На місце виклику терміново виїхав черговий караул 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Прибувши , рятувальники встановили,...| Київської області та України | Kiev Time