Житель Поліського району назбирав у Чорнобильській зоні понад 12 кг лісових ягід для продажу

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції у Київській області.

Правопорушника виявили під час патрулювання поліцейські зони ЧАЕС у районі відселеного села Ясен. Ягоди вилучили та направили на відповідну експертизу для визначення в них рівня радіації.

За проникнення в зону відчуження без дозвільних документів відносно громадянина складено адміністративний протокол за ст. 46-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 267-1 Кримінального кодексу України (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки).https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/V-zone-otchuzhdenyya-polytsyya-zaderzhala-sborshhyka-radyoaktyvnoj-chernyky.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/V-zone-otchuzhdenyya-polytsyya-zaderzhala-sborshhyka-radyoaktyvnoj-chernyky-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьСуспільствочорниця,ЧорнобильЖитель Поліського району назбирав у Чорнобильській зоні понад 12 кг лісових ягід для продажу Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції у Київській області. Правопорушника виявили під час патрулювання поліцейські зони ЧАЕС у районі відселеного села Ясен. Ягоди вилучили та направили на відповідну експертизу для визначення в...| Київської області та України | Kiev Time