Житель Вишгорода Юрій Вознюк розмістив у мережі відео з медузою в банці. Виловили істоту зі щупальцями у Дніпрі біля Києва.

Про це повідомляють «ФАКТИ», передає 2 липня Вечірній Київ.
Як пояснив пан Юрій, медузу спіймала його дружина, під час риболовлі біля острова Великий, на обвідному каналі.
Рибаки також запевняють, що медузи є і в Київському морі.
До слова, на Черкащині мало не щоліта виловлюють у Дніпрі медуз. Фахівці пояснюють, що прісноводні медузи схожі на морських, але все ж таки мають іншу будову. Проживають переважно у стоячих і слабопроточних водах.
За словами черкаських іхтіологів, у Дніпрі тепер живуть не лише медузи, а й краби. І переселяються вони сюди за допомогою іноземних кораблів, подорожуючи на їхньому днищі.
До слова, поява у Дніпрі нових екзотичних для нашої місцевості видів (у Дніпрі і піранью виловлювали!) – чергова нагода звернути увагу на стан головної річки країни. Екологи уже який рік б’ють на сполох – Дніпро замулюється і міліє.


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/5b39c1a3590a0-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/5b39c1a3590a0-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївська областьСуспільствоДніпро,медуза,рибалкиЖитель Вишгорода Юрій Вознюк розмістив у мережі відео з медузою в банці. Виловили істоту зі щупальцями у Дніпрі біля Києва. Про це повідомляють «ФАКТИ», передає 2 липня Вечірній Київ. Як пояснив пан Юрій, медузу спіймала його дружина, під час риболовлі біля острова Великий, на обвідному каналі. Рибаки також запевняють, що медузи є і в...| Київської області та України | Kiev Time