Прокуратурою Київської області повідомлено про підозру двом молодикам, які в багажному відділенні вивезли потерпілого на територію молокозаводу, побили та пограбували останнього за залицання до їхньої подруги.

Установлено, що двоє 25-річних молодиків та їхня подруга перебували в одному із населених пунктів Києво-Святошинського району біля кав’ярні. Між дівчиною та одним з відвідувачів кав’ярні розпочалось спілкування, під час якого останній почав до неї залицятись. Обурившись поведінкою хлопця, дівчина дала йому ляпаса, а її друзі почали бити останнього.

Після цього, застосовуючи фізичне насильство, зловмисники силоміць помістили до багажного відділення автомобіля потерпілого та вивезли його на територію молокозаводу. У подальшому, хлопця по черзі били викрадачі, а потім заволоділи його грошовими коштами у сумі 2 тис.грн., закордонним паспортом, іншими особистими речами та зникли з місця події.

Завдяки процесуальному керівництву Києво-Святошинської місцевої прокуратуридвом зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини, вчинене групою осіб) та  ч.2 ст.186 (грабіж, поєднаний з насильством, вчинений групою осіб) КК України та обрано запобіжні заходи.

Досудове розлідування триває, проводиться компелекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення місцезнаходження дівчини.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/123675-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/123675-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиєво-СвятошинськийКиївська областьКриміналвикрадення,грабіж,Києво-Святошинський район,побиття людини,прокуратураПрокуратурою Київської області повідомлено про підозру двом молодикам, які в багажному відділенні вивезли потерпілого на територію молокозаводу, побили та пограбували останнього за залицання до їхньої подруги. Установлено, що двоє 25-річних молодиків та їхня подруга перебували в одному із населених пунктів Києво-Святошинського району біля кав’ярні. Між дівчиною та одним з відвідувачів...| Київської області та України | Kiev Time