У селі Княжичі Броварського району Київської області підвальні приміщення школи перебувають у аварійному стані, що несе загрозу життю і здоров’ю учнів та вчителів.

Про це свідчать фотографії, отримані журналістами ІНФОРМАТОРа.

Як видно на знімках, приміщення перебувають у занедбаному стані: на підлозі накопичується вода, підвал жодним чином необладнаний і використовується як місце для зберігання сміття, а комунікації встановлені нашвидкуруч. В цілому, стан нижнього ярусу будівлі не відповідає тим вимогам безпеки, які мають бути у закладі, де постійно перебувають діти.

Аварійний стан підвальних приміщень школи у Княжичах наврядчи стане причиною обвалу будівлі, однак постійне накопичення вологи сприяє розвитку грибків, надзвичайно шкідливих для людей, впливає на стан несних конструкцій та може призвести до їх руйнації, що у перспективі спричинить виникнення тріщин або ж деформації стін, стелі та фасадів.

Повідомляє ІНФОРМАТОРhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/shkola4-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/shkola4-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївська областьСуспільствоаварійний стан,Княжичі,школаУ селі Княжичі Броварського району Київської області підвальні приміщення школи перебувають у аварійному стані, що несе загрозу життю і здоров’ю учнів та вчителів. Про це свідчать фотографії, отримані журналістами ІНФОРМАТОРа. Як видно на знімках, приміщення перебувають у занедбаному стані: на підлозі накопичується вода, підвал жодним чином необладнаний і використовується як...| Київської області та України | Kiev Time