“Київоблгаз” заявили в середу, 11 липня, про напад на своїх співробітників з боку невідомих осіб під Києвом

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на “Корреспондент”.

Невстановлені особи в чорній формі перешкоджають проведенню планових робіт з підготовки до опалювального сезону міста Бровари. Зазначені протиправні дії можуть призвести до перебоїв у газопостачанні окремих районів міста“, – йдеться в повідомленні.

Як запевнили в “Облгазі”, всі дозвільні документи на виконання робіт, узгоджені з місцевою владою, співробітники компанії надали для ознайомлення працівникам поліції, які прибули за викликом в с. Перемога по вул. Заводська, де все і відбувається.

Однак, за інформацією суспільства, заходи щодо встановлення осіб правопорушників і припинення перешкоджання законній господарській діяльності поліцейські не вжили.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/2171191.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/2171191-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьКриміналКиївоблгаз,напад'Київоблгаз' заявили в середу, 11 липня, про напад на своїх співробітників з боку невідомих осіб під Києвом Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на 'Корреспондент'. 'Невстановлені особи в чорній формі перешкоджають проведенню планових робіт з підготовки до опалювального сезону міста Бровари. Зазначені протиправні дії можуть призвести до перебоїв у...| Київської області та України | Kiev Time