Спалах кишкової інфекції зареєстрували в селі Софіївська Борщагівка Київської області, де 25 осіб захворіли на гостру кишкову інфекцію середньої тяжкості, більшість з них – діти.

Відзначається, що захворіли четверо дорослих і 21 дитина у віці від 5 місяців до 9 років. Їм провели експрес-тест Rota test, і у 22 госпіталізованих підтвердили діагноз Гастроентероколіт ротавірусної етіології.

З інфекційного відділення центральної районної лікарні Києво-Святошинського району станом на сьогодні виписали трьох дітей. У лікарні залишається 22 людини, з них 19 – діти, – повідомляють “Українські реалії” з посиланням на slovoidilo.ua

Зараз встановлюють збудника інфекції, як і відомство, з вини якого захворіли люди. Припускають, що отруєння може бути пов’язане з використанням водопровідної води для приготування їжі, адже останнім часом у Софіївській Борщагівці були прориви на водопровідній мережі.

Сільського голову населеного пункту зобов’язали підвезти якісну воду для місцевих жителів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Otkryto-ugolovnoe-proyzvodstvo-po-faktu-otravlenyya-shkolnykov-v-Zaporozhskoj-oblasty.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Otkryto-ugolovnoe-proyzvodstvo-po-faktu-otravlenyya-shkolnykov-v-Zaporozhskoj-oblasty-150x150.jpgКиївTimeКиївська областьСуспільствоВода,Київщина,кишкова інфекція,ОтруєнняСпалах кишкової інфекції зареєстрували в селі Софіївська Борщагівка Київської області, де 25 осіб захворіли на гостру кишкову інфекцію середньої тяжкості, більшість з них - діти. Відзначається, що захворіли четверо дорослих і 21 дитина у віці від 5 місяців до 9 років. Їм провели експрес-тест Rota test, і у 22 госпіталізованих...| Київської області та України | Kiev Time