2 квітня до оперативно-диспетчерської служби Аварійно-рятувального загону спеціального призначення міста Біла Церква надійшло повідомлення про те, що в м.Макарів знайдено підозрілі предмети.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Київській області.

До місця події виїхав особовий склад групи піротехнічних робіт. На місці події піротехніками було проведено обстеження території та виявлено артилерійські снаряди калібру: 76 мм – 1 од., 37 мм – 9 од., 25 мм – 17 од., 20 мм – 12 од.

Усі вибухонебезпечні предмети було вилучено та вивезено на спеціальний майданчик і знищено.

имьими.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ymymy-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ymymy-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївська областьМакарівСуспільствобоєприпаси,ГУ ДСНС,Макарів,піротехніки2 квітня до оперативно-диспетчерської служби Аварійно-рятувального загону спеціального призначення міста Біла Церква надійшло повідомлення про те, що в м.Макарів знайдено підозрілі предмети. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Київській області. До місця події виїхав особовий склад групи піротехнічних робіт. На місці події піротехніками було проведено обстеження території та виявлено...| Київської області та України | Kiev Time