Вишгородський стадіон “Енергетик” планують розширити та реконструювати.

Стадіон “Енергетик” у Вишгороді буде реконструйовано, зокрема на футбольному полі встановлять нове покриття, сучасні трибуни, а також побудують нову адмінбудівлю та готельний комплекс для розміщення спортивних команд

Про це повідомляє  “Погляд Вишгорода” у Facebook.

Повідомляється, що питання комплексної реконструкції стадіону запланували ще на початку 2017 року. На цей рік у бюджеті передбачено 5 мільйонів гривень на проектно-вишукувальні роботи. Мова йде не просто про реконструкцію, а про перебудову всього комплексу.

Як повідомляє міський голова, за попередніми розрахунками, реалізація цього проекту потягне на близько 100 мільйонів гривень, що становить майже річний бюджет міста.

Зазначається, що для того, щоб вийти на співфінансування такого амбітного проекту, потрібно отримати всі експертні висновки і за рахунок міста розробити проектну документацію. Цим зараз займається міська рада і вже готова ескізна частина. Наразі земельна документація по стадіону, який належить комунальному підприємству, знаходиться в земельній експертизі. Адже планується дещо розширити межі спортивного комплексу.

Готовий ескіз найближчим часом буде виставлено як технічне завдання і очікується проведення тендеру серед проектних організацій.

Міський голова розповідає, що основна ідея реалізації цього проекту полягає в тому, щоб спортивне комунальне підприємство було повністю самозабезпечене фінансами. Тому що кожного року досить великі кошти виділяються з бюджету на утримання стадіону та персоналу.

Комплексна реконструкція передбачає будівництво нової адміністративної будівлі з додатковими спортивними залами, зведення готельного комплексу на 70 номерів для розміщення спортивних команд під час чемпіонатів, встановлення нових трибун. Також очікується заміна штучного покриття футбольного поля на натуральне, створення професійного покриття на бігових доріжках. Ще заплановано додатково організувати баскетбольне поле, поле для тенісу і розширення території для вуличних тренажерів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/stadyon-vyshgorod.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/stadyon-vyshgorod-150x150.jpgadminВишгородКиївська областьПодіїСпортСуспільствоВишгородський стадіон 'Енергетик' планують розширити та реконструювати. Стадіон 'Енергетик' у Вишгороді буде реконструйовано, зокрема на футбольному полі встановлять нове покриття, сучасні трибуни, а також побудують нову адмінбудівлю та готельний комплекс для розміщення спортивних команд Про це повідомляє  'Погляд Вишгорода' у Facebook. Повідомляється, що питання комплексної реконструкції стадіону запланували ще на початку 2017 року....| Київської області та України | Kiev Time