Жінка значиться в міжнародній базі Інтерполу. Її розшукують у Росії за проституцію і сексуальну експлуатацію людей.

В аеропорту Бориспіль затримано громадянку Росії, яка була в міжнародному розшуку. Про це в середу, 9 травня, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.
Затримана прибула напередодні рейсом Делі-Київ. Встановлено, що жінка розшукується правоохоронними органами Росії за проституцію і сексуальну експлуатацію.
На цей момент її передали співробітникам Національної поліції.


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/2148930-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/2148930-707x400-150x150.jpgКиївTimeБориспільКиївська областьКриміналАеропорт Бориспіль,Держприкордонслужба,нацполіція,повія,розшук ІнтерполуЖінка значиться в міжнародній базі Інтерполу. Її розшукують у Росії за проституцію і сексуальну експлуатацію людей. В аеропорту Бориспіль затримано громадянку Росії, яка була в міжнародному розшуку. Про це в середу, 9 травня, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби. Затримана прибула напередодні рейсом Делі-Київ. Встановлено, що жінка розшукується правоохоронними органами Росії за проституцію і...| Київської області та України | Kiev Time