Чоловік переховувався від столичних органів досудового розслідування та знаходився у державному розшуку.

Працівники карного розшуку в Борисполі затримали 36-річного уродженця Сумської області, який переховувався від слідства за скоєння крадіжок двох дорогих іномарок  та торгівлю наркотиками. Власне, і в сам момент затримання зловмисник пересувався на автомобілі, який вже рік знаходився в розшуку. Про це повідомили в прес-службі поліції Київської області.

“Затриманий пояснив, що автомобіль дістався йому від товариша, який наразі знаходиться у СІЗО за скоєння незаконних заволодінь автотранспортом. Одночасно чоловік повідомив і адресу, за якою знаходиться ще одна викрадена машина. Автомобіль правоохоронці дійсно виявили в одному із сіл Київщини та помістили на майданчик тимчасового утримання транспортних засобів”, – йдеться у повідомленні.

Зараз правоохоронці перевіряють інформацію стосовно причетності чоловіка до скоєння аналогічних злочинів на Київщині, після чого затриманого передадуть колегам з Києва.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дорогі автівки в Києві було викрадено у дружини відомого футболіста та співачки Даші Астаф’євої.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/PM292image002.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/PM292image002-150x150.jpgYuliyaБориспільКиївська областьКриміналвикрадення авто,поліція Київської областіЧоловік переховувався від столичних органів досудового розслідування та знаходився у державному розшуку. Працівники карного розшуку в Борисполі затримали 36-річного уродженця Сумської області, який переховувався від слідства за скоєння крадіжок двох дорогих іномарок  та торгівлю наркотиками. Власне, і в сам момент затримання зловмисник пересувався на автомобілі, який вже рік знаходився в розшуку....| Київської області та України | Kiev Time