Підприємство-відправник намагалося переправити у Францію складові військових літаків, експорт яких заборонено.

Працівниками Київської митниці ДФС було вилучено запчастини для військових літаків та вертольотів, які підприємство-відправник незаконно намагалося переправити з України до Франції. Про це повідомляє Державна фіскальна служба Київської області.

Так, при перевірці одного з експрес-відправлень, які переміщувались міжнародною кур’єрською службою з України до Франції, митники виявили картонну коробку, не зазначену в супровідних документах. Згодом з’ясувалося, що в коробці знаходилися вимикачі корекції, які використовуються на військово-транспортних  літаках типу Ан-26, Ан-12Б, Ан-32, а також на транспортних вертольотах Ка-32Т, Ка-32С та військових вертольотах Ка-27.

“У підсумку, зазначене свідчить про те, що вітчизняним підприємством-відправником вчинено дії на переміщення вимикачів корекції через митний кордон України з поданням як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості”, – повідомляють у ДФС.

Таким чином, підприємство-відправник порушило вимоги статті 196 та 235 Митного кодексу, які забороняють пересилання такого роду товарів. З огляду на це предмети було вилучено до винесення судом рішення у справі та складено протокол про порушення митних правил.

Нагадаємо, раніше київські митники затримали кількасот посилок з Китаю, які були адресовані історичним персонажам, літературним героям та просто вигаданим особам.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/gfs_5_650x410_1_650x410_2_650x410.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/gfs_5_650x410_1_650x410_2_650x410-150x150.jpgYuliyaБориспільКиївська областьПодіїДержавна фіскальна служба УкраїниПідприємство-відправник намагалося переправити у Францію складові військових літаків, експорт яких заборонено. Працівниками Київської митниці ДФС було вилучено запчастини для військових літаків та вертольотів, які підприємство-відправник незаконно намагалося переправити з України до Франції. Про це повідомляє Державна фіскальна служба Київської області. Так, при перевірці одного з експрес-відправлень, які переміщувались міжнародною кур'єрською службою...| Київської області та України | Kiev Time