Місто Бровари, як супутник Києва, динамічно розростається, однак у гонитві за побудовою житлового сектора не встигає інфраструктура. Катастрофічно не вистачає дитячих садочків та шкіл. При цьому значні суми з місцевого бюджету виділяються на далеко не першочергові заходи.

Саме тому, Аграрна партія України започаткувала збір підписів до міського голови, голови обласної державної адмінстрації та прем’єр-міністра України cтосовно необхідності побудувати нову школу на Торгмаші. Поставити свій підпис можна буде у наметі Аграрної партії України, який встановлено біля магазину «АТБ» за адресою вулиця С.Москаленка, 25.

Крім того, повідомляємо, що у четвер, 17 травня, за цією адресою з 17:00 до 19:00 мешканці можуть звернутися за допомогою, поставити питання, отримати юридичну консультацію та обговорити ситуацію у місті з депутатом Київської обласної ради Романом Сімутіним.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/brovary1-1024x768.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/brovary1-150x150.jpegadminБровариКиївська областьПодіїСуспільствоАграрна Партія УкраїниМісто Бровари, як супутник Києва, динамічно розростається, однак у гонитві за побудовою житлового сектора не встигає інфраструктура. Катастрофічно не вистачає дитячих садочків та шкіл. При цьому значні суми з місцевого бюджету виділяються на далеко не першочергові заходи. Саме тому, Аграрна партія України започаткувала збір підписів до міського голови, голови обласної...| Київської області та України | Kiev Time