1 червня у парку біля літнього майданчику та на стадіоні пройшла святково-розважальна програма до Дня захисту дітей, до якої традиційно активно долучилась Згурівська районна партійна організація Аграрної партії України. Свято стартувало зі святкового концерту, в якому брали участь місцеві дитячі колективи.
У День захисту дітей Згурівський парк перетворився на осередок радощів та позитивних емоцій. Усюди було чути дитячий сміх.

О 10.00 розпочалась церемонія нагородження переможців районного етапу конкурсу, присвяченого Дню матері «Тобі, матусю, моя рідна», серед дітей та талановитої молоді Київщини, що проходив з 7 по 22 травня за підтримки голови Київської обласної партійної організації Аграрної партії України Олега Корбана та Згурівської районної партійної організації Аграрної партії України.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Згурівської районної партійної організації Аграрної партії України Олександр Івченко, який привітав переможців та всіх учасників і вручив переможцям дипломи, подарунки й солодощі. Призерами стали наступні вихованці та учні навчальних закладів Згурівського району:

Категорія від 4 до 7 років:

І місце🥇: Гунько Іван (4 роки) – вихованець Аркадіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»;
ІІ місце🥈: Пітушенко Дмитро – вихованець ДНЗ «Журавка»;
ІІІ місце🥉: Бондаренко Олександра – вихованка ДНЗ «Журавка»;
IV місце🏅: Степаненко Софія – вихованка ДНЗ «Веселка».

Категорія від 8 до 12 років:

І місце🥇: Мацишина Вікторія – учениця Згурівського НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»;
ІІ місце🥈: Крупина Оксана – учениця Турівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»;
ІІІ місце🥉: Бондаренко Анна – учениця Новоолександрівського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок».
Категорія від 13 до 17 років:
І місце🥇: Сіденко Єлизавета – учениця Усівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів»;
ІІ місце🥈: Гойник Богдан – учень Войтівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»;
ІІІ місце🥉: Сурду Філотея – учениця Великокрупільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок.

«Ми не чекали на такий потужний відгук на наш конкурс малюнку. Це добрий знак, який свідчить про те, що дітям та учнівській молоді не байдуже питання сімейних цінностей, почуття шани та поваги до матері, до її праці. Маємо плекати небайдужу молодь сьогодні з тим, щоб завтра вони подбали про відповідальне відношення до родини, до держави», — підкреслив Олександр Івченко.

Далі свято продовжилось незвичайною веселою грою у м’яча під назвою «Бампер-бол». Розвага принесла море позитивних емоцій для дітей, адже це надзвичайно енергетичний та відносно новий вид дозвілля, тож спробувати себе було дуже багато бажаючих, які отримали таку чудову нагоду.

Також малеча досхочу розважилась на надувній гірці-батуті «Піратський корабель», менші – на батуті із захисною сіткою. Словом – всі активно поринули у світ розваг.

У кінці всі були втомлені, але надзвичайно задоволені гарно і корисно проведеним часом.
Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати й заохочувати їх – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості.
Діти- наше все! Дбаємо про них з любов’ю.
Згурівська районна партійна організація
Аграрної партії України

 


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/34033881_593677927678620_1267233609673080832_n.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/34033881_593677927678620_1267233609673080832_n-150x150.jpgadminЗгурівкаКиївська областьПодіїСуспільствоАграрна Партія України,Олег Корбан1 червня у парку біля літнього майданчику та на стадіоні пройшла святково-розважальна програма до Дня захисту дітей, до якої традиційно активно долучилась Згурівська районна партійна організація Аграрної партії України. Свято стартувало зі святкового концерту, в якому брали участь місцеві дитячі колективи. У День захисту дітей Згурівський парк перетворився на осередок...| Київської області та України | Kiev Time