Нд. Чер 23rd, 2024

В Зрурівці відзначили День Пам’яті та День Перемоги (фото)

08 травня 2018 р р в центрі селища відбувся мітинг-реквієм, присвячений пам’ятним дням за тими, хто не повернувся живими з війни 1939 – 1945 років, за кожним, хто боровся із нацизмом.
Розпочали районний захід з урочистої ходи до Меморіалу Слави, за участі ветеранів, керівників району і селища, представників трудових колективів, підприємств, організацій і установ, громадських організацій серед яких в.о Голови Згурівської районної партійної організації Аграрної партії України Івченко О.М., котрий звернувся зі словами вдячності до ветеранів і привітав з нагоди Дня Перемоги всіх присутніх, депутати фракції «Аграрії Згурівщини» та представники районного осередку Аграрної партії, молодь та громадскість району.
Відбулося покладання квітів до підніжжя Братської могили. Біля Вічного вогню всі вклонилися полеглим в роки війни. Учасники церемонії хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто поліг в бою, помер від фронтових ран. Настоятель Спасо-Преображенської Церкви о.Олег відправив панахиду за всіми, чиє життя безжально відібрала війна.
На продовження заходів відбувся святковий концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності району та відбудеться вечір відпочинку.Related Post