Виконавчим комітетом Білоцерківської міськради прийнято рішення про підвищення вартості харчування учнів у школах.

З 25 січня 2018 року розмір плати для батьків за одноразове харчування в закладах загальної середньої освіти денної форми для учнів віком від 6 до 10 років та віком від 10 років і старше буде у розмірі 18грн. 50 коп. на день за одну дитину. Батьки платитимуть таку ж суму, яка  виплачується з міського бюджету на харчування дітей пільгових категорій.

Нагадаємо, раніше до переліку дітей пільгових категорій, які харчуватимуться за рахунок міського бюджету, додано ді­тей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції на сході України, учас­ни­ками бойових дій АТО на сході України.

З січня 2018 року відповідно до рішення Виконавчого комітету збільшено вартість харчування дітей у закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів до 30 гривень на день, яка сплачуватиметься у 50% еквіваленті батьками або особами, що їх заміняють (що становить 15грн. на день), а 50% – міським бюджетом. А для багатодітних сімей (троє і більше дітей) – зменшено вартість харчування в закладах дошкільної освіти ще на 50%.

Збережено безоплатне харчування в дитячих садочках для дітей пільгових категорій, а саме: дітей-сиріт, дітей, по­збав­­лених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із сімей, які отримують до­по­могу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу мало­забез­пе­че­ним сім’ям”, дітей, батьки яких є учасниками анти­терористичної операції на сході України, учасниками бойових дій АТО на сході України, та дітей із сімей загиблих (померлих) жителів м.Білої Церкви, які брали участь у проведенні анти­терористичної операції.