В п’ятницю, 4 травня о 6:01 ранку на спеціальну лінію 102, від жителів міста, надійшов виклик, що у місцевому гуртожитку по вул. Святошинська, 38, на дев’ятому поверсі троє невідомих вибивають двері. Після приїзду працівників ГФ “Департамент охорони” та на прохання пред’явити документи, один із невідомих дістав ніж і накинувся на бійців – один з охоронців наразі перебуває в лікарні

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на сторінку “ГФ Департамент охорони міста Вишневе” у Facebook.

Два співробітника вийшли з ліфта і виявили трьох невідомих.

Коротко:

“Доброго ранку, надійшов виклик, люди жалуюся, що відбувається? Ваші документи.”

Один з невідомих, агресивно і з образами, сміття і т.д. – “А Ваші документи!”

Пред’явили службові посвідчення і попросили показати паспорта.

Перший спокійно показав. Немає питань.

Другий спокійно показав і запитав чи можна йому піти. Іди. Немає питань.

Третій, з образами і криками дістав ніж і кинувся на бійців. Завдавши колото-різані рани найближчому до нього співробітнику, кинувся бігти. Його наздогнали на п’ятому поверсі і затримали. Прибула поліція, швидка, слідчо-оперативна група. Пів дня описували подію, опитували свідків, вилучали ніж.

Ніж злочинця

Кров з дев’ятого по перший поверх. Боєць живий, але з ножовими пораненнями в лікарні.

Джгути і поліцейська аптечка, намагалися зупинити кров

“Злочинець зрозумів, що все. Крапка. Потрібно бігти. Тому що, якщо покаже документи, то відразу поїде до в’язниці. І якщо не покаже, то заберуть у відділення для з’ясування особи, а коли з’ясують, то теж поїде до в’язниці”, – повідомляється на сторінці.

Хто ж він?

“Зовсім недавно Фейсбук шумів і обурювався тисячами коментарів і репостами, коли хтось побив на вул. Вітянській в місті Вишневому, Героя, учасника АТО, інваліда 2 групи – Олександра Рафальського. Поліція оперативно відпрацювавши інформацію, за кілька днів встановила і затримала раніше судимого, уродженця Донецької області, рецидивіст отримав термін за розбій і грабіж і недавно вийшов по “Закону Савченко”. Тоді, за напад на ветерана АТО, Шевченківський суд вручив «підозру» і вибрав запобіжний захід «цілодобовий домашній арешт». Начебто у історії щасливий кінець, Рафальського усім світом підтримали, вилікували, все в порядку, а бандит чекає вердикту суду і повинен цілодобово сидіти вдома. Але цього ранку, на дев’ятому поверсі, бійці Департаменту охорони, попросили у нього пред’явити документи, після чого він і дістав ніж. Тому що повинен бути вдома і крапка. Потрібно бігти”, – йдеться в повідомленні.

Боєць після довгого курсу лікування буде представлений до нагороди.

“Особливо небезпечний, раніше судимий рецидивіст, буде сидіти у в’язниці. Вишневий став трішки безпечніше”, – підкреслюють в “Департаменті охорони”.

Тести бандита з лікарні – в крові виявлені сліди марихуани і амфітаміну

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/nizh_zlochyntsya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/nizh_zlochyntsya-150x150.jpgKiev-TimeВишневеВишневе,рецидивістВ п'ятницю, 4 травня о 6:01 ранку на спеціальну лінію 102, від жителів міста, надійшов виклик, що у місцевому гуртожитку по вул. Святошинська, 38, на дев'ятому поверсі троє невідомих вибивають двері. Після приїзду працівників ГФ 'Департамент охорони' та на прохання пред'явити документи, один із невідомих дістав ніж і накинувся...| Київської області та України | Kiev Time