Водій маршрутки №720 висадив неповнолітнього хлопця в полі посеред дороги, хоча проїзд до Києва був повністю сплачений.

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на допис  у Sveta Ignatova  в Facebook.

Повідомляється, що 14-річну дитину посадили в маршрутний автобус №720 в місті Боярка. При вході в автобус хлопчик оплатив проїзд до метро “Шулявська” в розмірі 20 грн. Вже після виїзду з Боярки, а саме на дорозі між Бояркою і Петрівським, не на зупинці, водій зупинив автобус і, не пояснивши нічого, висадив дитину.

“Хлопчика залишили одного на пустирі біля траси між населеними пунктами, цинічно помахавши наостанок рукою. Дитина подзвонила і встигла сказати, що його висадили з автобуса. Після чого зв’язок з ним зник”, – йдеться у повідомленні.

Родичі дитини відразу ж звернулися в поліцію.

Зазначається, що на зупинці біля метро “Шулявська” автобус був перехоплений. Водій Олександр Щасливий визнав, що дійсно висадив дитину з маршрутки, виправдовуючи себе тим, що він не сплатив проїзд.

“Повторюю, проїзд був оплачений відразу при посадці в автобус – є свідок. Крім того, від місця, де дитина сіла в автобус до місця, де його висадили – не менше 10-15 хвилин їзди. Оплату, як відомо, водії контролюють відразу ж. Автобус не був переповнений, гроші були передані безпосередньо водієві”, – йдеться у повідомленні.

“Вбила посмішка водія і його зауваження: “Ну не такий вже він і маленький”. Так, саме такими “не маленькими” і забиті бази зниклих дітей”, – переконана автор допису.

На щастя, хлопчика знайшли і з ним все добре. Повідомляється, що крім звернення в поліцію, була написана скарга до Управління інфраструктури Київської ОДА.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/bfb1b47ee51f122542a8b39520588c86.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/bfb1b47ee51f122542a8b39520588c86-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьБоярка,маршруткаВодій маршрутки №720 висадив неповнолітнього хлопця в полі посеред дороги, хоча проїзд до Києва був повністю сплачений. Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на допис  у Sveta Ignatova  в Facebook. Повідомляється, що 14-річну дитину посадили в маршрутний автобус №720 в місті Боярка. При вході в автобус хлопчик оплатив проїзд...| Київської області та України | Kiev Time