Екс-голова служби безпеки “Межигір’я”, під час допиту в Оболонському суді міста Києва звинуватив активістів Євромайдану у розграбуванні резиденції

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на “Depo.ua“.

У лютому 2014 року після втечі колишнього президента України Віктора Януковича його резиденцію “Межигір’я” розграбували представники Євромайдану.

За словами екс-голови служби безпеки резиденції, Анатолія Кобилинського, під час допиту в Оболонському суді м. Києва, після захоплення “Межигір’я”, 22 числа єдиним недоторканим об’єктом там була так звана “Хонка Януковича”.

“Однак 23 числа я дізнався про проникнення туди нинішнього нардепа Тетяни Чорновол. Вона прийшла з групою озброєних осіб і пішла звідти з рюкзаком. 25 числа в будівлю вже проникли ґрунтовно. Коли в “Хонку” зайшли люди, я мав розмову з усім відомим активістом Жаном, який представлявся людиною Парубія. Він сказав мені, що до цього на території були мародери, а зараз вони наведуть порядок. Через два дні, вони “навели порядок” – машини знову вивозили майно”, – розповів екс-охоронець.

Він додав, що охорона була готова відбивати можливий штурм правоохоронців

Вони думали, що приїде озброєний спецназ звільняти територію і готувалися дати відсіч – зазначив Кобилинський.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/276953.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/276953-150x150.jpgKiev-TimeВишгородМежигір'я,розграбуванняЕкс-голова служби безпеки 'Межигір'я', під час допиту в Оболонському суді міста Києва звинуватив активістів Євромайдану у розграбуванні резиденції Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на 'Depo.ua'. У лютому 2014 року після втечі колишнього президента України Віктора Януковича його резиденцію 'Межигір'я' розграбували представники Євромайдану. За словами екс-голови служби безпеки резиденції,...| Київської області та України | Kiev Time