У Білій Церкві діти, сім’ї котрих опинилися у складних життєвих обставинах і перебувають на обліку як такі, що потребують допомоги, взяли участь в акції “Подаруй посмішку дітям”. Малеча відвідала майстер-клас “Маленькі пекарі”, який провели в супермаркеті “Велмарт”.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради захід було організовано міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді із залученням ресурсів міста та спонсорської допомоги. Організація таких адресних заходів і тематичних акцій під спільною назвою “Подаруй посмішку дітям” кожен раз проходять у новому форматі.

Цього разу діти, вдягнені як справжні кухарі, вчилися місити тісто, з якого потім зробили круасани і віддали на випікання. Потім усі, хто брав участь у майстер-класі, із задоволенням куштували свіжу випічку, до виробництва якої доклали власні старання та уяву. На спогад уся малеча отримала смачні подарунки.

Як повідомили у міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, кожен білоцерківець може долучитися до організації цікавих, веселих та пізнавальних заходів для малечі, батьки яких сьогодні не мають можливості самостійно подарувати свої дітям вдосталь розваг та приємних вражень.

“Подаруємо посмішку дітям” – головний девіз акції, який єднає дітей та дорослих.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1-1_5a9510228c43a-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1-1_5a9510228c43a-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьПодіїСуспільствоАкції,Біла Церква,діти,допомога,Центр молодіУ Білій Церкві діти, сім'ї котрих опинилися у складних життєвих обставинах і перебувають на обліку як такі, що потребують допомоги, взяли участь в акції 'Подаруй посмішку дітям'. Малеча відвідала майстер-клас 'Маленькі пекарі', який провели в супермаркеті 'Велмарт'. Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради захід було організовано міським центром соціальних служб для сім'ї,...| Київської області та України | Kiev Time