Дві групи сталкерів, серед яких троє іноземців, незаконно проникли на територію зони відчуження Чорнобильської АЕС поза контрольно-пропускними пунктами з метою екстремального туризму і були затримані працівниками української поліції.

Одну групу сталкерів 34, 38 та 39 років було знайдено в лісовому масиві поблизу відселеного  с.Кливини, вони є громадянами Литви. Другу групу затримали у відселеному м.Прип’ять, молоді люди 20, 21 та 23 років, які є громадянами України.

У відношенні правопорушників було складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Їм загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також працівники поліції звернулися в міграційну службу з клопотанням про скорочення терміну перебування іноземців в Україні. Матеріали направлені в Іванівський районний суд та Славутицький міський суд Київської області  для прийняття рішення.

Повідомляє відділ комунікації поліції в Київській областіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Stalker1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Stalker1-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївська областьСуспільствоЧорнобильПоліція,сталкери,Чорнобильська зона відчуженняДві групи сталкерів, серед яких троє іноземців, незаконно проникли на територію зони відчуження Чорнобильської АЕС поза контрольно-пропускними пунктами з метою екстремального туризму і були затримані працівниками української поліції. Одну групу сталкерів 34, 38 та 39 років було знайдено в лісовому масиві поблизу відселеного  с.Кливини, вони є громадянами Литви. Другу групу...| Київської області та України | Kiev Time