Обухів стене першим містом в Київській області, в якому запрацює оновлений РАЦС.

На початку літа цього року В Обухівському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби (РАЦС) вже за кілька місяців планують запустити сервіс подачі деяких документів у режимі онлайн. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міський голова Обухова Олександр Левченко.

“Сервіс “Open Space” полягає у можливості вести прийом громадян за принципом «відкритого простору». Це дозволить уникнути черг завдяки функціонуванню “електронної черги”, забезпечить створення зручних та доступних умов для отримання послуг за принципом “єдиного вікна”, – написав він.

За словами Левченка, в режимі онлайн мешканці Обухова зможуть подавати документи для одруження, зміни імені, повторної видачі документів, а також реєструвати народження дитини. Загалом, для початку такий онлайн-сервіс передбачатиме до 12 видів послуг; надалі цей перелік планують розширити.

Левченко зазначив, що Обухів стене першим містом в Київській області, в якому запрацює оновлений РАЦС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що аеропорт “Бориспіль” запропонував послугу “Одруження в аеропорту”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/94_big.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/94_big-150x150.jpgYuliyaКиївська областьОбухівСуспільствоонлайн-сервіс подачі документів,РАЦСОбухів стене першим містом в Київській області, в якому запрацює оновлений РАЦС. На початку літа цього року В Обухівському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби (РАЦС) вже за кілька місяців планують запустити сервіс подачі деяких документів у режимі онлайн. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив...| Київської області та України | Kiev Time