Site icon Новини Києва

ЗНО 2018: що очікує на білоцерківську молодь

До 19 березня в Україні триває реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Для реєстрації на ЗНО потрібно створити та оформити реєстраційну картку на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Пропонуємо до уваги білоцерківської молоді наступну інформацію, яка допоможе зареєструватися та дізнатися, що робити у разі відмови.

Спочатку потрібно буде обрати категорію особи, яка здаватиме ЗНО:

Потрібно буде ввести інформацію про себе (ПІБ, контактні дані, місце перебування під час проведення тестування).

Крім того, для підтвердження особи знадобиться один з наступних документів:

Після цього, потрібно обрати чотири предмети, які ви складатимете. Цього року ЗНО буде з наступних дисциплін:

Далі формування картки завершиться. І вам потрібно буде підготувати інші документи та матеріали для реєстрації:

Також вам можуть знадобитися:

Після того, як ви зібрали всі необхідні документи, їх потрібно передати особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, в якому ви навчаєтеся, або надіслати їх на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Внесення змін

Якщо у вас виникне потреба змінити вказані дані, то можна здійснити перереєстрацію, яка триватиме з 06 лютого до 02 квітня 2018 року після отримання вами Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

Вхід до сервісу здійснюватиметься за номером і пін-кодом Сертифіката. Вам доведеться оформити нову реєстраційну картку, повторно сформувати комплект реєстраційних документів, вклавши до нього отриманий раніше Сертифікат.

Також їх знову потрібно буде подати до відповідного регіонального центру в той самий спосіб, у який це було здійснено під час реєстрації.

Відмова в реєстрації на ЗНО

Відмовити в реєстрації для участі у ЗНО можуть на підставі:

У такому випадку вам надішлють рішення про відмову в реєстрації, у якому буде зазначена причина відмови.

Якщо у вас є можливість усунути причину відмови до 2 квітня, то є можливість повторно зареєструватися та відправити документи.

Також можна оскаржити рішення регламентної комісії протягом чотирнадцяти календарних днів із дня завершення реєстрації, подавши апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація для участі у додатковій сесії

Право подавати документи для участі в додатковій сесії є в осіб, які не можуть пройти ЗНО під час основної сесії через те, що:

  • у рік проведення зовнішнього оцінювання навчаються за кордоном;
  • за релігійними переконаннями не можуть узяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів, що проводиться в певні дні;
  • обрали для проходження зовнішнього оцінювання два навчальні предмети, тестування з яких проводиться під час основної сесії в один день;
  • вказали на необхідність створення особливих (спеціальних) умов проходження зовнішнього оцінювання, що можуть бути забезпечені лише під час додаткової сесії;
  • у період проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів братимуть участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, складатимуть державні іспити, перебуватимуть за кордоном.

Вам знадобиться заява та документ, який підтверджує причину, через яку ви не можете брати участь в основній сесії:

  • довідку, що підтверджує факт навчання за кордоном, де зазначено період навчання;
  • клопотання релігійного управління (центру), що діє згідно із законодавством України про свободу совісті та релігійні організації;
  • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання форми №086-3/о, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року №1027/900;
  • копію наказу або іншого розпорядчого документа про участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), де зазначено прізвище, ім’я, по батькові особи та період проведення відповідного заходу;
  • довідку з закладу освіти, де вказано, що заявник дійсно навчається у цьому закладі освіти, а також дату складання ним державного іспиту, яка збігається з датою проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета;
  • документ, що підтверджує необхідність перебування за кордоном у день проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.

Абітурієнтам, які живуть і навчаються у Криму чи на непідконтрольних територіях Донецької на Луганської областей, спростили процедуру реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.



Exit mobile version