17 травня з 08:00 до 11:00 на центральних станціях метро буде діяти акція для пасажирів до Всесвітнього дня вишиванки. 

Усі, хто будуть одягнуті у вишиванку зможуть безкоштовно пройти у підземку. Про це повідомляє прес-служба КП “Київський метрополітен”.

Безкоштовний проїзд діятиме на станціях метро Майдан Незалежності, Хрещатик, Золоті ворота, Либідська, Університет і Театральна.

В День вишиванки для пасажирів метро буде діяти акція

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/17-travnya-pasazhyry-odyagnuti-u-vyshyvanku-zmozhut-bezkoshtovno-projty-u-metro.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/17-travnya-pasazhyry-odyagnuti-u-vyshyvanku-zmozhut-bezkoshtovno-projty-u-metro-150x150.jpegKievTimeКиївПодіїСуспільствоакція,День вишиванки,метро17 травня з 08:00 до 11:00 на центральних станціях метро буде діяти акція для пасажирів до Всесвітнього дня вишиванки.  Усі, хто будуть одягнуті у вишиванку зможуть безкоштовно пройти у підземку. Про це повідомляє прес-служба КП 'Київський метрополітен'. Безкоштовний проїзд діятиме на станціях метро Майдан Незалежності, Хрещатик, Золоті ворота, Либідська, Університет і...| Київської області та України | Kiev Time