У школах столиці стартує програма з вивчення англійської за інноваційною моделлю змішаного навчання, що поєднує класичне навчання з викладачем в класі та цифрові технології на базі освітньої платформи Lingva.Skills.

“30 березня 2018 року було надано старт навчання в школах міста Києва англійської мови за інноваційною моделлю змішаного навчання (blended learning), який поєднує класичне навчання із викладачем в класі та цифрові технології на базі наймасовішої освітньої платформи в Україні Lingva.Skills. Інноваційна модель змішаного навчання запроваджується в рамках проекту “#Київ заговорить англійською”, який переміг у Громадському бюджеті Києва” – йдеться у повідомленні прес-служби освітнього проекту.

Цю технологію було представлено під час конференції “Запровадження моделі blended learning з англійської мови у навчальних закладах Києва” із представниками всіх загальноосвітніх закладів столиці, повідомили Укрінформу в прес-службі освітнього проекту.

 

Міністр освіти та науки Юрій Рашкевич зазначав, що вільне володіння англійською мовою дуже важливе у сучасному світі, саме тому в концепції Нової школи якісному навчанню англійській мові приділено особливу увагу.

“Дуже приємно, що Україна рухається в ногу з часом, оскільки найсучасніша модель змішаного навчання, яка застосовується у провідних навчальних закладах світу, наразі вперше буде масово запроваджена в українських школах для вивчення англійської мови. Онлайн-платформа Lingva.Skills, на базі якої буде відбуватися навчання, отримала ухвали від відповідних структур МОН для застосування у школах, та її вже активно використовують Також, професор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Ірина Дрозд повідомила, що університет спільно з іншими провідними вишами України у 2016 році прийняли рішення провести науковий експеримент та створити на своїй базі робочу групу з питань розробки методології змішаного навчання англійській мові з використанням технології онлайн-платформи Lingvа.Skills та її впровадження в освітній  процес.

“Цей експеримент виявився вдалим, і його результатом стала система, яка наразі повністю готова для масового запровадження у навчальні заклади”, – зазначила вона.