Повідомляється, що інформація про замінування не викликала затримки в русі поїздів.

На Центральному залізничному вокзалі в Києві шукають бомбу, оскільки невідома особа на лінію 102 повідомила про замінування об’єкту. Про це в Facebook повідомила прес-служба “Укразлізниці”.

“Сьогодні о 10:20 невідома особа на лінію 102 повідомила про замінування Центрального залізничного вокзалу у Києві. Усіх працівників та пасажирів вокзалу евакуйовано. На місце події прибули співробітники Міністерства внутрішніх справ та Державної служби України з надзвичайних ситуацій”,- йдеться у повідомленні.

В “Укрзалізниці” зазначають, що затримки в русі поїздів немає, посадка пасажирів здійснюється через прилеглі до центральної будівлі переходи. Бланки замовлень квитків придбаних через інтернет пасажири можуть роздрукувати на приміському вокзалі станції Київ-Пасажирський.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/60_big.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/60_big-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналПодіїзамінування,Укрзалізниця,Центральній залізничний вокзалПовідомляється, що інформація про замінування не викликала затримки в русі поїздів. На Центральному залізничному вокзалі в Києві шукають бомбу, оскільки невідома особа на лінію 102 повідомила про замінування об'єкту. Про це в Facebook повідомила прес-служба 'Укразлізниці'. 'Сьогодні о 10:20 невідома особа на лінію 102 повідомила про замінування Центрального залізничного вокзалу у...| Київської області та України | Kiev Time