У зв’язку із запланованими акціями, участь у яких візьме велика кількість громадян, поліція посилила заходи безпеки в центральній частині Києва.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Працівники поліції та військовослужбовці Національної гвардії України контролюватимуть ситуацію, аби не допустити порушень правопорядку. Посилені наряди поліції нестимуть службу у місцях масового перебування громадян.

Правоохоронці звертаються до учасників акцій дотримуватися вимог чинного законодавства та не створювати конфліктних ситуацій.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ogpkabmin180420182-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ogpkabmin180420182-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївПодіїСуспільствоакція,Київ,Поліція,Урядовий кварталУ зв'язку із запланованими акціями, участь у яких візьме велика кількість громадян, поліція посилила заходи безпеки в центральній частині Києва. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва. Працівники поліції та військовослужбовці Національної гвардії України контролюватимуть ситуацію, аби не допустити порушень правопорядку. Посилені наряди поліції нестимуть службу у місцях масового перебування громадян. Правоохоронці звертаються...| Київської області та України | Kiev Time