В аеропорту “Бориспіль” готується до запуску послуга “Одруження в аеропорту”.

У міжнародному аеропорту “Бориспіль” з п’ятниці, 15 грудня, запрацює послуга з укладання шлюбів. Про це повідомила прес-служба аеропорту на своїй сторінці в Facebook.

“Тепер “Бориспіль” єднатиме серця в прямому сенсі. Аеропорт готується до запуску послуги “Одруження в аеропорту” і 15 грудня подарує весілля першій парі закоханих”, – йдеться в повідомленні.

Відомо, що на першу пару закоханих, яка зареєструє шлюб в “Борисполі”, чекає подарунок у вигляді оформлення і програми урочистостей, які бере на себе адміністрація аеропорту. Втім, у повідомленні окремо відзначили, що вартість послуги реєстрації шлюбу не входить в “подарунковий набір” від аеропорту.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/news_14.02.15_01.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/news_14.02.15_01-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільство"шлюб за добу",Аеропорт БориспільВ аеропорту 'Бориспіль' готується до запуску послуга 'Одруження в аеропорту'. У міжнародному аеропорту 'Бориспіль' з п'ятниці, 15 грудня, запрацює послуга з укладання шлюбів. Про це повідомила прес-служба аеропорту на своїй сторінці в Facebook. 'Тепер 'Бориспіль' єднатиме серця в прямому сенсі. Аеропорт готується до запуску послуги 'Одруження в аеропорту' і 15 грудня...| Київської області та України | Kiev Time