Виноградар, Куренівка та Дорогожичі з самого ранку стали у величезних заторах. Причинами цього стали кілька ДТП та масштабний ремонт доріг біля станції метро «Дорогожичі». На вулиці Олени Теліги досі тривають роботи, а рух транспорту частково перекрито.

Значні затори утворились на вулиці Кирилівській, Куренівській, Бакинській та по проспекту Правди. Тянучки «дійшли» й до Сирця, де стоїть вулиця Ольжича.

Через ремонт доріг у Києві утворились величезні затори

Через затримки у графіках руху, водії громадського транспорту почали курсувати не за маршрутами, об’їжджаючи затори.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/CHerez-remont-dorig-u-Kyyevi-utvorylys-velychezni-zatory.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/CHerez-remont-dorig-u-Kyyevi-utvorylys-velychezni-zatory-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствоДорогожичі,затори,ремонтВиноградар, Куренівка та Дорогожичі з самого ранку стали у величезних заторах. Причинами цього стали кілька ДТП та масштабний ремонт доріг біля станції метро «Дорогожичі». На вулиці Олени Теліги досі тривають роботи, а рух транспорту частково перекрито. Значні затори утворились на вулиці Кирилівській, Куренівській, Бакинській та по проспекту Правди. Тянучки «дійшли»...| Київської області та України | Kiev Time