Ср. Лип 24th, 2024

Чиновник торгував посвідками на проживання в Україні

Начальнику управління з питань тимчасового і постійного проживання іноземців та осіб без громадянства Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби в місті Києві та Київській області повідомлено про підозру за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

До чиновника звернулися іноземці за консультацією щодо процедури оформлення посвідки на тимчасове проживання на території України громадянину Туреччини та Молдови, і той заявив, що для вирішення питання йому необхідно надати $400.

Пізніше за аналогічною схемою він отримав $1,6 тис. за вирішення питання видачі посвідок чотирьом громадянам Туреччини, а за $2 тис. допоміг легалізуватися в Україні ще чотирьом громадянам Туреччини, у яких були прострочені візи. Під час отримання $3,6 тис. чиновника затримали.

“Наразі посадовцю повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в сумі 600 тисяч гривень. Підозрюваний уже вніс заставу”, – йдеться у повідомленні Київської міської прокуратури.

Фото: Київська міська прокуратура.Related Post