Глава канцелярії одного з районних судів столиці вимагала хабар у 15 тисяч гривень, натомість обіцяючи непритягнення до адміністративної відповідальності.

Начальника канцелярії одного з районних судів міста Києва затримали одразу після отримання нею хабара у 15 тисяч гривень. Про це повідомили у прокуратурі Київської області.

“Прокуратура Київської області викрила чергового хабарника, на цей раз затримана начальник канцелярії одного з районних судів міста Києва, що за “винагороду” в 15 тис. гривень обіцяла посприяти у вирішенні питання про не притягнення до адміністративної відповідальності”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляють у прес-службі відомства, 23 листопада прокуратура спільно з працівниками управлінням захисту економіки в Київській області затримали начальника канцелярії одного з районних судів столиці після отримання неправомірної вигоди. Зазначені кошти зловмисниця вимагала та отримала від громадянина, щодо якого в цьому ж суді розглядалася адміністративне провадження про позбавлення його  права керувати транспортним засобом. В даний час тривають невідкладні слідчі дії, а також вирішується питання про повідомлення про підозру та обрання міри запобіжного заходу затриманій особі.

Нагадаємо, раніше на Бориспільщині затримано голову сільради, яка намагалася підкупити місцевого депутата хабарем.



https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/ArticleImage_130523.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/ArticleImage_130523-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналпрокуратура Київської області,хабарГлава канцелярії одного з районних судів столиці вимагала хабар у 15 тисяч гривень, натомість обіцяючи непритягнення до адміністративної відповідальності. Начальника канцелярії одного з районних судів міста Києва затримали одразу після отримання нею хабара у 15 тисяч гривень. Про це повідомили у прокуратурі Київської області. 'Прокуратура Київської області викрила чергового хабарника, на...| Київської області та України | Kiev Time