Cьогодні у киян та гостей столиці була чудова можливість безкоштовно побувати на справжніх кінних перегонах, які проходили на Київському іподромі. Подивитись на сильних та граційних красенів зібралась чимала кількість людей.

У перегонах приймали участь коні орловської рисистої породи 3-річного віку, 4-річного, та коні старшого віку. Найчастіше для скачок коней відбирають згідно певним вимогам, тренують і готують до змагань довгі роки. І дуже важливо для тренерів та інших фахівців підібрати коней, практично рівних за показниками, щоб регулярні скачки були непередбачуваними і захоплюючими.

Вчитися доводиться разом і коню, і вершникові. Адже в кожного свій характер, а працювати треба – в тандемі.

“Верхова їзда – це особливий спорт. Дуже важливими є теоретичні знання, і постійні фізичні тренування. Також не потрібно забувати про техніку безпеки та головне – це довіра між конем та вершником”, – коментує вершник Дмитро Карповський.

Cьогодні на Київському іподромі проходили справжні кінні перегони

Такі заходи для столичного іподрому вже стали традиційними. Їх проводять систематично, вже понад 15 років поспіль – щоб відродити славу і традиції кінного спорту. Враження від такого видовища завжди дуже приємні.Cьогодні на Київському іподромі проходили справжні кінні перегони

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Cogodni-na-Kyyivskomu-ipodromi-prohodyly-spravzhni-kinni-peregony2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Cogodni-na-Kyyivskomu-ipodromi-prohodyly-spravzhni-kinni-peregony2-150x150.jpgKievTimeГолосіївський районКиївПодіїСуспільствоверхова їзда,Іподром,кінні перегониCьогодні у киян та гостей столиці була чудова можливість безкоштовно побувати на справжніх кінних перегонах, які проходили на Київському іподромі. Подивитись на сильних та граційних красенів зібралась чимала кількість людей. У перегонах приймали участь коні орловської рисистої породи 3-річного віку, 4-річного, та коні старшого віку. Найчастіше для скачок коней відбирають...| Київської області та України | Kiev Time