Сьогодні, 6 травня, триває другий день традиційного Весняного ярмарку народного мистецтва. Він відкрився на території Національного музею народної архітектури та побуту України.

Народні митці з усіх куточків України знайомлять відвідувачів з традиційними ремеслами українців: гончарством, ковальством, вишивкою, ткацтвом та ін.

На ярмарці можна придбати виготовлені вироби народного мистецтва:вишиті сорочки, рушники, керамічний розписний посуд, плетені меблі. Також тут представлені писанки, ляльки-мотанки, прикраси з бісеру та соломки, вироби ковалів, а також смачні медові пряники.

Серед мальовничих краєвидів музею відвідувачі можуть послухати давні українські пісні. А на найменших гостей чекають ігри та забави.

До Києва з'їхались народні митці на Ярмарок народного мистецтва. Фото До Києва з'їхались народні митці на Ярмарок народного мистецтва. Фото До Києва з'їхались народні митці на Ярмарок народного мистецтва. Фото До Києва з'їхались народні митці на Ярмарок народного мистецтва. Фото До Києва з'їхались народні митці на Ярмарок народного мистецтва. Фото До Києва з'їхались народні митці на Ярмарок народного мистецтва. Фото До Києва з'їхались народні митці на Ярмарок народного мистецтва. Фото До Києва з'їхались народні митці на Ярмарок народного мистецтва. Фото

Ярмарок працюватиме сьогодні до 18:00 години.

Фото: Олексій Іванов

“Вечірній Київ”