Останнім часом все більше веселих відео о проведенні карантину публікуються у соціальних мережах. Люди намагаються підняти настрій своїм родинам, рідним та друзям.

Користувачам соціальних мереж підняв настрій веселий відеоролик, у якому директор столичного екстрим-парку “X-Park” Юрій Зозуля влаштував собі День Народження з пінгвінами.

Святковий відеоролик з`явився на сторінці Юрія Зозулі у соціальній мережі facebook. Іменинник разом з пінгвінами виконав танок під пісню “Це карантин” та подякував друзям за привітання.

Редакція Kievtime долучається до привітань, та нагадує про дотримання умов карантину.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/05/YUrij-Zozulya-ekstrym-park-X-Park-Vitalij-Klychko.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/05/YUrij-Zozulya-ekstrym-park-X-Park-Vitalij-Klychko-150x150.jpgadminКиївСуспільствоДень народження,екстрим-парк "X-Park",карантин,Юрій ЗозуляОстаннім часом все більше веселих відео о проведенні карантину публікуються у соціальних мережах. Люди намагаються підняти настрій своїм родинам, рідним та друзям. Користувачам соціальних мереж підняв настрій веселий відеоролик, у якому директор столичного екстрим-парку 'X-Park' Юрій Зозуля влаштував собі День Народження з пінгвінами. Святковий відеоролик з`явився на сторінці Юрія Зозулі у...| Київської області та України | Kiev Time