Дитячі будинки та військові на передовій запалять віртуальну ялинку та зроблять 3D фото із казковими героями.

У грудні люди готуються до Нового року, прикрашають ялинки та дарують один одному подарунки. Команда FreeGen підготувала для всіх новорічний подарунок – віртуальний додаток із казковими героями. У новорічні свята у Вас є можливість встановити віртуальну ялинку та познайомитися з казковими персонажами – Дідом Морозом, Снігуронькою, Санта Клаусом, Сніговиком та багатьма іншими улюбленими героями.

За допомогою віртуальної реальності можна перетворити будь-яку локацію (квартиру, двір, парк чи вулицю) на паралельний світ. Щоб потрапити у цей світ, потрібен смартфон, який підтримує програму доповненої реальності AR і хороший інтернет. На смартфон слід завантажити програму FreeGen Games і можна грати з 3D героями.

Ви можете вибрати улюбленого казкового героя, познайомитися з Дідом Морозом та Снігуронькою, потанцювати з веселим Сніговиком, сфотографуватися з Сантою Клаусом та його оленями, а також встановити вдома віртуальну ялинку. І, звичайно, зробити багато селфі для соціальних мереж, зняти відео з 3D героями для Instagram та TikTok. Яскраві фото у доповненій реальності урізноманітнять новорічні канікули та подарують багато яскравих емоцій та посмішок.

Додаток FreeGen Games допоможе зробити Новий рік таким, що запам’ятовується, сім’ям, які не можуть собі дозволити купити живу ялинку, а також хлопцям і дівчатам у дитячих будинках і дітям сиротам, які чекають новорічних чудес.

Доповнена реальність дає можливість українським військовим, в окопах на передовій, встановити ялинку та відчути теплу новорічну атмосферу, пограти із казковими героями та зарядитися відмінним настроєм. За допомогою програми, самотні пенсіонери та ветерани можуть потрапити у казковий світ та побачити героїв казок, отримати багато гарних емоцій.

Розважальний додаток FreeGen Games розкриває всі грані паралельного ігрового світу та дарує атмосферу свята всім без винятку, дітям та дорослим. Новорічний квест маршрути у додатку подарує захоплюючі подорожі.

Час, вже час завантажувати програму, встановлювати віртуальну ялинку і проводити свята з віртуальним Санта Клаусом та іншими новорічними персонажами.

Живимо яскраво і весело. Вперед до пригод разом із FreeGen!https://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/12/LWL8R-1024x623.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/12/LWL8R-150x150.jpgadminКиївКультураОболонський районСпортСуспільствоДитячі будинки та військові на передовій запалять віртуальну ялинку та зроблять 3D фото із казковими героями. У грудні люди готуються до Нового року, прикрашають ялинки та дарують один одному подарунки. Команда FreeGen підготувала для всіх новорічний подарунок – віртуальний додаток із казковими героями. У новорічні свята у Вас є можливість встановити...| Київської області та України | Kiev Time