Сб. Чер 22nd, 2024

Генерала Гриняка не допускають до приміщення ДСР ГПУ, слідчого та прокурора на робочому місці знову немає. Відео

Генерал-майор Національної гвардії України Володимир Гриняк

Генерала Гриняка вкотре не допускають до приміщення ДСР ГПУ для ознайомлення зі справою, яку йому інкримінує ГПУ.  Це відбувається не вперше, до того ж вкотре, а ні слідчого, а ні прокурора на робочому місці немає.

Генерал Гриняк знову звертається до громадскості та ЗМІ, та розповідає про грубі порушення ГПУ, які порушують законодавство України та його законні права.

Відео звернення Володимира Гриняка опублікував на своїй сторінці у соцмережі facebook адвокат генерала Станіслав Іваницький, який не вперше розповідає громадскості про численні порушення та фальсифікації зі сторони ГПУ по даній справі:

#справагенералагриняка
В чергове сторону захисту не допущено до приміщення ДСР ГПУ, чим фактично позбавлено можливості здійснювати процес ознайомлення з матеріалами справи.
Відповідно до документу винесено процесуальним керівником по справі, ми своєчасно прибули до ДСР ГПУ для продовження процесу ознайомлення.
Однак, черговий КПП повідомив нам, що ані слідчого, ані прокурора на робочому місці немає. Проте така інформація не відповідає дійсності, оскільки ми особисто бачили, як прокурор заходив до приміщення.
Така неприпустима ситуація змусила мого підзахисного – В.Гриняка, зателефонувати до керівника ДСР ГПУ, останній повідомив, що перебуває на лікарняному, тому організувати нам особистий прийом не зможе.
Прочекавши досить тривалий час ми так і не домоглися того, щоб нас пропустили до приміщення ДСР ГПУ та надали доступ до матеріалів провадження.
Таким чином в чергове нас позбавлено можливості здійснювати процес ознайомлення, чим істотним чином порушено конституційне право В.Гриняка на захист.

Нагадаємо, під час подій Революції Гідності Володимир Гриняк дійсно займав посаду в МВС України, але не брав і за посадовими обов’язками не міг брати участі у координації силової операції по розгону Майдану

“ГПУ фабрикує докази”, – адвокат обвинувачуваного в “справі Майдану” генерала ГринякаRelated Post