Сб. Лип 13th, 2024

Громаді Києва хочуть повернути приміщення фонтану “Хрещатик”

Приміщення фонтану “Хрещатик” зараз знаходиться у незаконному приватному володінні.

Київська місцева прокуратура №7 в суді вимагає повернути територіальній громаді Києва з незаконного приватного володіння технічні приміщення фонтану “Хрещатик” на вул. Хрещатик, 25. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

“Попри те, що право власності територіальної громади на спірні приміщення не припинялося, місцева прокуратура заявила позов до Господарського суду м. Києва про витребування приміщень у комунальну власність”, – сказано в повідомленні.

Технічні приміщення фонтану “Хрещатик” площею близько 200 кв. м і вартістю понад 3 млн грн в 2009 році на підставі рішення Бориспільського міськрайонного суду Київської області були незаконно відчужені на користь приватної фірми і в подальшому неодноразово перепродані. Київська міська рада та її виконавчий орган не ухвалювали рішень і не робили розпоряджень про відчуження або приватизацію цього майна.

Крім того, за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч.4 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство), а на спірне приміщення прокуратурою накладено арешт.

Нагадаємо, раніше прокуратура виявила незаконну схему безоплатної передачі землі на ВДНГ в Києві приватній структурі.Related Post