Нд. Чер 23rd, 2024

Громадянин Китаю намагався незаконно перемістити 198 блоків сигарет для електричного нагрівання

Громадянин Китаю намагався незаконно перемістити 198 блоків сигарет для електричного нагрівання2

Працівниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС у міжнародному пункті пропуску «Бориспіль-аеропорт» припинено чергову спробу переміщення тютюнових виробів через митний кордон України з порушенням митних правил.
198 блоків сигарет для електричного нагрівання (призначені для використання з IQOS) марки «HEETS AMBER LABEL», виробництва Італії, намагався незаконно перемістити громадянин Китаю, який прилетів до України з Пекіну. Вказаний громадянин та його багаж прямували через аеропорт «Бориспіль» трансфером до м. Дніпро за «Технологією обслуговування пасажирів та багажу категорії INT-DOM». Сигарети містилися в двох дорожніх валізах пасажира.

Громадянин Китаю намагався незаконно перемістити 198 блоків сигарет для електричного нагріванняНа момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації громадянин Китаю не подавав, з приводу декларування переміщуваних ним товарів до митниці не звертався. Натомість він обрав канал «зелений коридор», тим самим, відповідно до ст. 366 Митного кодексу України заявив про те, що переміщувані ним через митний кордон товари не підлягають письмовому декларуванню та оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України.

Разом з тим, згідно з . 2 ст. 376 Митного кодексу України громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити на митну територію України без сплати митних платежів та без письмового декларування у кількості із розрахунку на одну особу не більше 200 сигарет або 50 сигар чи250 грамівтютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує250 грамів.

Зважаючи на викладене, працівниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення передбаченого ст. 471 Митного кодексу України. За протоколом вилучено 197 блоків сигарет, 1 блок сигарет громадянину пропущено.

Всього з початку року працівниками Київської митниці ДФС у пункті пропуску «Бориспіль-аерпорт» виявлено понад 100 порушень митного законодавства при переміщенні товарів (предметів) громадянами.

Державна фіскальна служба УкраїниRelated Post