Подорожчання вартості проїзду стосується як міських, так і приміських маршрутів – воно пов’язане із подорожчанням бензину та дизельного палива. 

Ціни на проїзд в київських маршрутках вже найближчим часом можуть зрости – з 5-6 гривень до 8-9 на міських рейсах, і з 12-16 гривень до 20 на рейсах, які обслуговують передмістя. На такий крок перевізникі підуть у зв’язку із подорожчанням палива, повідомив член Асоціації перевізників Києва Юрій Артеменко.

Він відзначив, що з початку осені  ціна літра бензину марки А-95 зросла на 12% – до 28 гривень за літр. Вартість дизпалива збільшилася на 14,6% – до 26 грн.

Варто зауважити, що за останній місяць в Україні подорожчання бензину і ДТ в роздробі склало близько 5%. Згідно з прогнозами експертів, тенденція до зростання цін на паливо може зберегтися до кінця року. Серед причин зростання цін на стелах називають: подорожчання нафти, ослаблення гривні, тимчасова зупинка одного з українських НПЗ і блокада Нововолинського терміналу, через який відвантажується паливо.

Нагадаємо, раніше повідомлялося –  нещодавні перевірки маршруток у Києві показали, що 40% виходять на маршрути, не маючи ліцензії на перевезення громадян.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/thumb-item-523x340-eb24.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/thumb-item-523x340-eb24-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствомаршруткиПодорожчання вартості проїзду стосується як міських, так і приміських маршрутів - воно пов'язане із подорожчанням бензину та дизельного палива.  Ціни на проїзд в київських маршрутках вже найближчим часом можуть зрости - з 5-6 гривень до 8-9 на міських рейсах, і з 12-16 гривень до 20 на рейсах, які обслуговують передмістя. На такий...| Київської області та України | Kiev Time