Кандидат у мери Києва Андрій Пальчевський днями відзначився черговим зашкваром.
Одіозний власник одної з медичних клінік вирішив викласти на своїй сторінці в Соцмережах відеоповідомлення про те, що рішенням власної партії він офіційно йде на вибори київського міськголови. Але мабуть так поспішав, що спочатку виклав не той дубль. Дубль, де Пальчевський представ перед аудиторією в усій красі – неврівноваженої лайливої людини. Пальчевськй швидко виправив свою помилку, замінивши зашкварне відео на інше, але ж, як відомо, рукописи не горять.

Непривабливим для Пальчевського відео-записом поділився на своїй сторінці в Фейсбуці громадський діяч Олександр Івашков:

«Вибачте за лайку на відео, але ж це Пальчевський, а в нього слів із пісні не викинеш. Бо куди не плюнь, все в Андрія через одне місце. Навіть ролик не той запилив. Прийшлось потім, звісно, все видаляти».https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/CHergovyj-zashkvar-Palchevskogo.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/CHergovyj-zashkvar-Palchevskogo-150x150.jpgKievTime-HistoryКиївПолітикаСуспільствоАндрій Пальчевський,вибори,КМДА,Олександр ІвашковКандидат у мери Києва Андрій Пальчевський днями відзначився черговим зашкваром. Одіозний власник одної з медичних клінік вирішив викласти на своїй сторінці в Соцмережах відеоповідомлення про те, що рішенням власної партії він офіційно йде на вибори київського міськголови. Але мабуть так поспішав, що спочатку виклав не той дубль. Дубль, де...| Київської області та України | Kiev Time