Нд. Чер 23rd, 2024

Кличко – про ремонти у дворах: підрядники усуватимуть недоліки власним коштом

Мер Києва заявляє, що недоліки, виявлені на відремонтованих міжквартальних проїздах та прибудинкових територіях, підрядники мають усувати власним коштом відповідно до гарантійних зобов’язань.

Про це Віталій Кличко сказав після інспекції низки дворів Солом‘янського району, де після минулорічного ремонту знову з‘явилися ями, повідомляється на сайті мера.

Кличко зауважив, що впорядкування прибудинкових територій та міжквартальних проїздів є важливим завданням для столичної влади, зважаючи на те, що ремонт на багатьох об’єктах не проводився десятиліттями.

Він зазначив, що активні роботи з ремонту міжквартальних проїздів розпочалися в столиці з 2015 року, і відтоді у місті відремонтували понад тисячу об’єктів – прибудинкових та міжквартальних проїздів.

Зокрема, торік у Києві відремонтовано 280 проїздів та прибудинкових територій. Водночас, зауважив Кличко, зиму «пережили» не всі відремонтовані об’єкти. І тому, наголосив він, підрядники мають оперативно усунути виявлені недоліки, і за власні кошти.

«Компанії, які неякісно зробили ремонт, більше не будуть підрядниками. Ми не будемо з ними працювати. Але зараз вони повинні відремонтувати покриття відповідно до стандартів. Якщо це не буде зроблено, то ми звертатимемося до правоохоронних органів, щоб притягнути їх до відповідальності, бо гроші за роботу вони отримали», – підкреслив Кличко.

У свою чергу генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв нагадав, що гарантійний термін при проведенні ремонтних робіт – 5 років. «На всі об’єкти – обов’язковий гарантійний термін. По кожному двору є повна інформація і ми змусимо виправляти недоліки», – сказав Густєлєв.Related Post