Кілька годин тому в соціальних мережах з’явилося повідомлення про пожежу на поблизу ТЕЦ 6, що на Пухівській. Як повідомили у прес-службі КО “Київзеленбуд” пожежу в лісопарку на лівому березі Києва локалізували.

“Пожежу на території Дарницького лісопаркового господарства, що виникла сьогодні, 11 червня, уже локалізували силами комунальників, залучивши три самостійні державні пожежні частини. Наразі працівники комунального підприємства і пожежники працюють над ліквідацією пожежі. Зайнялося близько 3 гектари лісопарку, пожежа низова, згоріла лише лісова підстилка, – зазначили в Київзеленбуді.

На місці працює комунальна техніка та 4 пожежні машини. Ймовірна причина займання – підпал.

Повідомляє сьогодні, 11 червня, Вечірній Київ.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b1e78a7b215a-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b1e78a7b215a-707x400-150x150.jpgКиївTimeДарницький районКиївСуспільствоДарницький лісопарк,Київ,КО "Київзеленбуд",пожежаКілька годин тому в соціальних мережах з'явилося повідомлення про пожежу на поблизу ТЕЦ 6, що на Пухівській. Як повідомили у прес-службі КО 'Київзеленбуд' пожежу в лісопарку на лівому березі Києва локалізували. 'Пожежу на території Дарницького лісопаркового господарства, що виникла сьогодні, 11 червня, уже локалізували силами комунальників, залучивши три самостійні державні...| Київської області та України | Kiev Time