ПАТ “Київгаз” випустить нові квитанції для сплати за спожитий газ, на зворотньому боці яких мешканців столиці інформуватимуть про те, як уникнути похибок в нарахуванях.

В грудні ПАТ “Київгаз” презентує новий зворот квитанцій при сплаті за спожитий природний газ. На звороті документа кияни зможуть знайти всю необхідну інформацію про послуги газопостачання, яка має допомогти уникнути невідповідності в нарахуваннях.Про це повідомили в прес-службі відомства.

“Радимо всім споживачам ознайомитися з цією вкрай важливою інформацією, що дозволить уникнути невідповідності у нарахуваннях і надасть відповіді на найбільш актуальні питання в сфері нарахувань за послуги газопостачання”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що “Київенерго” змусили перерахувати завищені минулорічні платіжки за тепло.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/im511x345-kievgaz_patrioty.org_.ua_.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/im511x345-kievgaz_patrioty.org_.ua_-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоПАТ "Київгаз",платіжкиПАТ 'Київгаз' випустить нові квитанції для сплати за спожитий газ, на зворотньому боці яких мешканців столиці інформуватимуть про те, як уникнути похибок в нарахуванях. В грудні ПАТ 'Київгаз' презентує новий зворот квитанцій при сплаті за спожитий природний газ. На звороті документа кияни зможуть знайти всю необхідну інформацію про послуги газопостачання,...| Київської області та України | Kiev Time