7-10 червня у столиці відбудеться заключна в цьому сезоні виставка африканських фіалок.

Ця виставка дещо відрізняється від виставок останніх років присутністю на ній великої кількості стрептокарпусів. Ці рослини – родичі африканської фіалки, ростуть ошатними кущами з великими гарними квітами-грамофонами різноманітного яскравого забарвлення. Стрептокарпуси представляє селекціонер і колекціонер цих рослин Юлія Склярова з міста Українка. Пані Юлія покаже сорти минулих років своєї та зарубіжної селекції, а також продемонструє свої нові сорти, які можна придбати.

Також на виставці можна ознайомитись і придбати різноманітні сорти і типи африканських фіалок: стандарти і мініатюри, трейлери і химери, з пістрявим листям та листям типу girl, нові сорти та сорти «ретро».

В перший день виставки за бажанням можна прийняти участь в конкурсі глядацьких симпатій і вибрати ту філку, яка більше сподобалась. Серед тих голосів, які обрали найбільшу кількість, буде розіграно комплект з листкових живців і брошура по вирощуванню.

Де: КП «Київський міський Будинок природи», вул.Рогнідинська,3 (ст.метро «Палац Спорту»)

Коли: 7-10 червня, 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00.
Вхід вільний

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/5b0be48819eb6-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/5b0be48819eb6-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКультураПодіїСуспільствоафриканські фіалки,виставка,Київ7-10 червня у столиці відбудеться заключна в цьому сезоні виставка африканських фіалок. Ця виставка дещо відрізняється від виставок останніх років присутністю на ній великої кількості стрептокарпусів. Ці рослини – родичі африканської фіалки, ростуть ошатними кущами з великими гарними квітами-грамофонами різноманітного яскравого забарвлення. Стрептокарпуси представляє селекціонер і колекціонер цих рослин Юлія...| Київської області та України | Kiev Time