На сайті Київської міської ради з’явилася петиція з вимогою запровадити мораторій на підвищення цін на проїзд у комунальному транспорті столиці.

Відповідну петицію опубліковано 7 травня на сайті міськради.

“Провести незалежний аудит Київпастрансу, із широким залученням громадськості та правоохоронних органів. Заборонити Кличку ініціювати підвищення тарифів”, – йдеться у тексті петиції.

Станом на ранок 8 травня петиція набрала 30 підписів із необхідних 10 тисяч для розгляду Київрадою.

Як повідомляв Укрінформ, мер Києва Віталій Кличко анонсував підвищення цін на проїзд у столичному транспорті. За його словами, столична влада завершує процес розрахунків щодо підвищення тарифів на проїзд.

Раніше у Київпастрансі повідомили, що з 15 липня планується підвищення тарифу на перевезення пасажирів у наземному громадському транспорті до 8 грн за поїздку.

Джерело: Укрінформhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/two_column_Tg2jMvaY.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/two_column_Tg2jMvaY-150x150.jpgKiev-TimeКиївКиїв,тариф,транспортНа сайті Київської міської ради з'явилася петиція з вимогою запровадити мораторій на підвищення цін на проїзд у комунальному транспорті столиці. Відповідну петицію опубліковано 7 травня на сайті міськради. 'Провести незалежний аудит Київпастрансу, із широким залученням громадськості та правоохоронних органів. Заборонити Кличку ініціювати підвищення тарифів', - йдеться у тексті петиції. Станом на ранок 8 травня...| Київської області та України | Kiev Time