У Києві запустили новий вид оплати за проїзд у громадському транспорті. Оплатити проїзд можна буде за допомогою спеціального додатка.

Як інформує Kyiv Smart City, оплатити за проїзд можна за допомогою одноразового QR-коду. Купити квиток можна онлайн в оновленому додатку Portmone.com.

За допомогою цього застосунка, можна оплатити проїзд в автобусі, трамваї, тролейбусі або іншому виді громадського транспорту.

Як здійснити оплату. Спочатку додаток Portmone.com потрібно встановити на смартфон. Далі в головному меню вибрати розділ “Проїзд в Києві” після чого можна купити необхідну кількість квитків.

Кияни можуть платити у громадському транспорті за допомогою додатка

Кияни можуть платити у громадському транспорті за допомогою додатка

Ціна одного дорівнює вартості звичайного паперового квитка – 8 гривень. При цьому ні комісія, ні будь-які інші платежі з пасажира не стягуються.

У додатку також можна перевірити кількість квитків, які залишилися, а також час і дату, коли ви використовували попередні.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/06/1171072_8597696.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/06/1171072_8597696-150x150.jpgadminКиївСуспільствоУ Києві запустили новий вид оплати за проїзд у громадському транспорті. Оплатити проїзд можна буде за допомогою спеціального додатка. Як інформує Kyiv Smart City, оплатити за проїзд можна за допомогою одноразового QR-коду. Купити квиток можна онлайн в оновленому додатку Portmone.com. За допомогою цього застосунка, можна оплатити проїзд в автобусі, трамваї, тролейбусі або...| Київської області та України | Kiev Time