НКРЕКП наклала штраф на “Київобленерго” за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала ПрАт “Київобленерго” на 255 тисяч гривень. Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії у вівторок.

Зокрема, НКРЕКП наклала штраф на “Київобленерго” у розмірі 255 тисяч гривень за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та невиконання рішення НКРЕКП, а саме постанови НКРЕКП від 25 грудня 2015 року № 3121 (зі змінами).

Компанія має сплатити штраф до Державного бюджету України у 30-денний строк з дня одержання копії рішення про накладення штрафу.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/hqdefault.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/hqdefault-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільство"Київобленерго",НКРЕКП,штрафНКРЕКП наклала штраф на “Київобленерго” за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала ПрАт “Київобленерго” на 255 тисяч гривень. Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії у вівторок. Зокрема, НКРЕКП наклала штраф на “Київобленерго” у розмірі 255...| Київської області та України | Kiev Time